Gdzie wziąć pożyczkę na maksymalną kwotę?

Często firmy udzielające online-pożyczki oferują szybkie chwilówki na kwotę 1-5 tys. zł. Ale co mamy robić, jeśli kredytobiorca potrzebuje większą kwotę i przy tym nie ma palącego pragnienia iść do banku? Spróbujmy znaleźć pożyczki na maksymalne kwoty.

W Polsce nie będzie aż tak trudno odszukać firmy, które udzielają pożyczek na kwotę do 5 tys. zł. Na przykład, Money man opinie z przyjemnością daje na kredyt kwotę od 100 do 5000 zł na okres od 5 dni do 6 miesięcy.

Maksymalną kwotę 5 tys. zł można uzyskać także w takich firmach, jak Extraportfel opinie, Sms kredyt opinie, Pożyczkaok opinie, Creditstar opinie i wielu innych.

Jednak czasami obywatelom trzeba trochę więcej pieniędzy, na dodatek nie chce się iść do banku. Szybkie pożyczki online za darmo mają szereg korzystnych zalet w stosunku do kredytów bankowych. Możemy je łatwiej i szybciej uzyskać, czasami nawet nie trzeba wychodzić z domu. Ponadto, firmy udzielające szybkie pożyczki wymagają od klientów znacznie mniej dokumentów niż banki.

Pożyczki do 10 tys. zł

Istnieją na rynku kilka firm, które są gotowe dać kredytobiorcom dużą sumę. Na przykład, serwis Ratkomat opinie oferuje kredytobiorcom pozyczkę 10 tys. zł na okres do 24 miesięcy. Wymagania dla kredytobiorców są dość proste. Musisz być w wieku od 20 do 80 lat, na stałe zamieszkiwać w Polsce, otrzymywać stabilny dochód, mieć aktywne konto bankowe. Również kredytobiorca nie powinnien figurować w rejestrze dłużników.

W firmie Takto finanse opinie dla klientów dostępne są pożyczki na kwotę do 10 tys. zł na okres do 36 miesięcy. Zawrzeć umowę klient może przez telefon, wysyłając wszystkie niezbędne dokumenty pocztą elektroniczną , albo czekając na kuriera, który przywiezie umowę w dogodnym czasie i miejscu.

Pełna lista dokumentów, które trzeba będzie dostarczyć firmie podczas ubiegania się o kredyt, zależy od rodzaju dochodu kredytobiorcy. Na przykład, jeśli klient otrzymuje środki finansowe, wynajmując nieruchomości, to powinien przedstawić umowę najmu. Jeśli klient pracuje w firmie i dostaje pensję, to można wykazać potwierdzenie z banku.

Pożyczki do 25 tys. zł

Firma Profi Credit opinie chętnie zaoferuje klientom prywatnym do 25 tys. zł. Jeśli kredytobiorca jest przedsiębiorcą, to dostępna kwota zmniejsza się do 4 tys. zł.

Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu zależy od kwoty. W niektórych przypadkach wierzyciel będzie potrzebował tylko kopii dowodu tożsamości oraz potwierdzenie adresu zamieszkania.

Otrzymane środki kredytobiorca może poświęcić na dowolny cel.

Podoba Ci się?

833


Czytaj również: