Ranking darmowych pożyczek – 5 najlepszych ofert

Rynek firm pożyczkowych jest współcześnie przebogaty. Sektor pozabankowy działa naprawdę prężnie, a konkurencja jest tak duża, że firmy muszą przeskakiwać się w dogadzaniu klientom i wychodzeniu naprzeciw ich potrzebom. Jednym z takich haczyków jest oferta pierwszej pożyczki za darmo. Jeszcze kilka lat temu była to bardzo atrakcyjna nowość. Z czasem kolejne firmy włączyły się do wyścigu i dzięki temu dzisiaj możemy przebierać w propozycjach. Jeśli jesteśmy nowym klientem, pierwszą pożyczkę bez dodatkowych kosztów dostaniemy w kilkudziesięciu firmach. Żeby ułatwić wybór prezentujemy 5 sprawdzonych firm, które oferują najlepsze warunki oraz wysoką jakość obsługi. Pod uwagę wzięliśmy również to, na ile atrakcyjna jest oferta tych firm w przypadku drugiej i kolejnej pożyczki.

Ranking darmowych pożyczek – 5 najlepszych ofert

NetCredit

W tej firmie za pierwszym razem możemy pożyczyć od 300 do 3000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Pieniądze trafią do nas jeszcze tego samego dnia. Firma ma mało wymagające podejście do klientów i nie sprawdzi nas w BIK. Przy składaniu wniosku nie będą też potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia. NetCredit reklamuje się jako „Twój drugi portfel” i firma rzeczyście stara się sprostać temu hasłu.

Lendon

Ten pożyczkodawca proponuje nieco mniej – maksymalnie jest to kwota 2500 zł. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że w tym przypadku na spłatę możemy mieć nawet 45 dni. Podobnie jak w poprzednim przypadku, także ten pożyczkodawca nie sprawdza klientów w BIK-u i nie wymaga zaświadczeń. Pieniądze otrzymamy tego samego dnia.

Halopożyczka

Kwota pierwszej pożyczki za darmo to w tym przypadku od 100 do 2000 zł. Pieniądze otrzymamy na maksymalnie 30 dni. Firma nie wymaga od nas dodatkowych zaświadczeń, ale może nas sprawdzić w BIK. Na uwagę zasługuje przyjazna infolinia tej firmy, działająca w tygodniu oraz w soboty.

Vivus

Vivus jest częścią grupy kapitałowej 4finance, działającej już w kilkunastu krajach. W Polsce działa od 2012 roku. Bez dodatkowych kosztów oferuje nam kwotę do 3000 zł na maksymalnie 30 dni. Podobnie jak Halopożyczka, również ta firma sprawdzi nas w BIK-u. Pieniądze trafią na nasze konto tego samego dnia. Vivus kusi też możliwością zarobienia. Za każdego znajomego, który dzięki nam zarejestruje się i weźmie pożyczki online 24/7, otrzymamy 30 zł.

ViaSMS

Jest to kolejna firma oferująca darmową pożyczkę na atrakcyjnych warunkach. Na nowych klientów czeka tu maksymalnie 1500 zł, a na spłatę mamy do 30 dni. W tym przypadku nie zostaniemy sprawdzeni w BIK. ViaSMS nie poprosi nas też o dodatkowe zaświadczenia. Warto zainteresować się usługami tej firmy, ponieważ koszt kolejnych pożyczek jest naprawdę niski w porównaniu do innych na polskim rynku. Tutaj także mamy możliwość zarobienia na poleceniach i to nawet więcej niż w Vivusie, bo aż 50 zł.

Podoba Ci się?

336


Czytaj również: