Pożyczki z najdłuższym czasem spłaty

Pożyczki z najdłuższym czasem spłatyKażdy klient branży pozabankowej ma wobec niej swoje oczekiwania. Dla części z nas szczególnie ważne są uproszczone procedury. Inni szukają tanich szybkich pożyczek które bez kosztów mogą spłacić w miesiąc. Część z nas potrzebuje jednak więcej czasu na uregulowanie swoich zobowiązań. Dłuższy okres spłaty pozwala często wnioskować o wyższą pożyczkę. Oto firmy, które dają swoim klientom na spłatę chwilówki więcej niż standardowe 30 dni.

Provident

To znana i lubiana firma, działająca na polskim rynku już od lat. Początkowo nie cieszyła się dobrą opinią. Ale w miarę upływu czasu, zmian w branży pożyczkowej i w regulacjach prawnych ograniczających ten rynek, poprawiła się. Z usług Providenta zaczęło korzystać coraz więcej osób. Firma polepszyła swoją renomę i dostosowała ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów.

W ramach tej oferty możemy pożyczyć do 20 000 zł na maksymalny okres 48 miesięcy. Cały proces odbywa się przez internet. Warto jednak zwrócić uwagę na koszty. Sprawdźmy je jeszcze zanim zdecydujemy się podpisać umowę pożyczkową z tą firmą.

Wonga

W przypadku Wongi koszt pierwszej pożyczki to jedynie 10 zł. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, wpiszmy hasło “wonga com opinie” w wyszukiwarkę i przekonajmy się sami. Zdecydowana większość opinii na temat tego pożyczkodawcy jest pozytywna. Ile możemy pożyczyć w Wonga? Od 50 zł do nawet 20 tysięcy złotych. Czas spłaty jest równie elastyczny - możemy oddać pożyczone pieniądze w czasie od 1 dnia do 60 miesięcy. Trzeba przyznać, że jest to dość elastyczne podejście, sprzyjające klientom. Co ciekawe, w przypadku tego pożyczkodawcy możemy liczyć na jedną ratę gratis. Warto pamiętać o tym, że Wonga sprawdza naszą historię kredytową. Jeśli więc mamy jakiekolwiek problemy ze spłatą poprzedniego zobowiązania, możemy mieć problemy z otrzymaniem pożyczki.

Hapi Pożyczki

U tego pożyczkodawcy możemy zawnioskować o kwotę od 800 do nawet 25 000 zł. Czas, na jaki możemy zaciągnąć nasze zobowiązanie to od 3 do 48 miesięcy. Hapli dla swoich klientów przygotowało naprawdę ciekawe rozwiązania. Jednym z nich jest możliwość odsunięcia spłaty zobowiązania o 2 miesiące. O pożyczkę możemy w całości wnioskować przez internet. Wystarczy, że wypełnimy stosowny formularz. Po wypełnieniu wniosku wystarczy czekać na telefon od konsultanta. Podczas rozmowy potwierdzimy swoje dane. Następnie wystarczy już tylko czekać na przelew środków na nasze konto.

ProfiCredit

Trzecia z prezentowanych przez nas firm to ProfiCredit. Spółka działa na polskim rynku już od lat. W tym czasie firma zdążyła zdobyć zaufanie tysięcy osób w naszym kraju. Z roku na rok udoskonala swoje usługi i coraz lepiej dostosowuje się do sytuacji panującej na rynku. U tego pożyczkodawcy możemy pożyczyć od 1000 do nawet 25000 zł. Jeśli decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, pieniądze wpłyną na nasze konto w ciągu 15 minut.

Podoba Ci się?

158


Czytaj również: