Pożyczki w 15 minut. Gdzie można je dostać w Polsce?

Jeśli pieniądze są potrzebne już teraz i nie ma czasu biec do banku lub do znajomych, to na pomoc przyjdą firmy mikrofinansowe. Wiele z nich są gotowe udzielać pożyczek w ciągu kilku minut.

Często rozmiar pożyczki w takich firmach mikrofinansowych nie przekracza 10 tys. zł. W porównaniu z kredytami bankowymi, kwota ta jest niewielka, ale można ją otrzymać dość szybko i łatwo. Dzięki temu firmy mikrofinansowe i wygrywają.

Na przykład, w firmie Monedo now opinie informują, że po tym, jak kredytobiorca wypełni wniosek, w ciągu kilku minut następuje podjęcie decyzji. Dalej kredytobiorca potwierdza ofertę w trybie online i otrzymuje pieniądze na swoje konto. Przelew trwa zwykle 30 sekund, w rzadkich wyjątkach, może to zająć więcej niż 5 minut.

W firmie Moneyman opinie kredytobiorców zapewniają, że wynik rozpatrzenia wniosku będzie znany w ciągu 1 minuty po jego złożeniu. Jeśli w niektórych przypadkach trzeba będzie poświęcić trochę więcej czasu na przygotowanie rozwiązania, to przedstawiciele firmy na pewno skontaktują się z kredytobiorcą telefonicznie.

Firma Filarum opinie rozpatruje wnioski obywateli w ciągu 15 minut. Decyzja w sprawie wniosku przychodzi w postaci SMS na telefon kredytobiorcy. Aby sprawdzić informacje o kredytobiorcy, przedstawiciele firmy dzwonią kredytobiorcy na podany w zgłoszeniu numer telefonu.

Firma Kredito24 opinie przypomina, że ich w pełni zautomatyzowany system bez udziału człowieka rozpatruje wnioski obywateli w ciągu kilku minut. Decyzję kredytobiorca otrzyma za pośrednictwem SMS-wiadomości lub e-mail. Jeśli minęło więcej czasu, to obywatelom warto sprawdzić folder "SPAM" - być może list trafił właśnie tam.

W wielu pożyczkowych firmach kredytobiorcy mogą skrócić czas uzyskania kredytu, jeśli zostali oni już wcześniej zarejestrowani w serwisie i już zaciągali kredyty. Taki klienci mają uproszczona procedurę uzyskania kredytu, im wystarczy tylko określić żądaną kwotę pożyczki i okres.

Jeszcze jedna zaleta szybkich pożyczek polega na tym, że można je odbierać przez całą dobę. Nawet jeżeli oddziały banków są zamknięte, przelewy na konta bez zakłóceń odbywają się w weekendy, w święta, i późno w nocy.

Podoba Ci się?

371


Czytaj również: