Pierwszy kredyt. Ile można dostać?

Wiele firm, które udzielają szybkich pożyczek, pragną najpierw uważnie przyjrzeć się swoim nowym klientom. Dlatego dostępna kwota kredytu dla nowych klientów może okazać się mniejszą, niż dla stałych. To ile mogą uzyskać nowicjuszy?

W firmie Lendon opinie dla kredytobiorców są dostępne pożyczki na kwotę 100-5000 zł, jednak jeśli klienci zwracają się po pieniądze do firmy po raz pierwszy, to maksimum, na które mogą liczyć, wynosi tylko 2000 zł.

Serwis online-pożyczek Money man opinie również udziela pożyczek na kwotę 100-5000 zł. Przy czym dla nowych klientów dostępne są maksymalne kwoty takich ofert, jak Start i Super Start. Pierwsza propozycja wynosi maksymalnie 1000 zł, druga — 1500 zł.

W firmie Pożyczka plus opinie dostępna kwota pierwszej pożyczki dla nowych pożyczkobiorców znajduję się w przedziale 200-1000 zł. A oto kolejne kredyty już otwierają drogę do sum do 5000 zł.

Serwis Filarum opinie informuje, że po raz pierwszy kredytobiorcy mogą otrzymać do 1000 zł, po raz drugi — do 2000 zł, po raz trzeci — do 2500 zł, po raz czwarty — do 3000 zł, po raz piąty — do 3500 zł, a za każdym kolejnym razem poczynając od szóstego — do 4000 zł.

Jak widzimy, kredytobiorcom opłaca się regularnie współpracować z jedną i tą samą firmą. Swoim stałym klientom kredytodawcy udzielają wyższe kwoty, zwiększają czas kredytowania, oferują dodatkowe opcje i inne bonusy.

Firmy też są zainteresowane we współpracy ze stałymi klientami. W warunkach szerokiej konkurencji kredytobiorca, który należycie płaci za swoje zobowiązania, i jednocześnie ubiega o coraz to nowe kredyty, ceniony jest bardzo wysoko.

Podoba Ci się?

422


Czytaj również: