Nowe firmy pożyczkowe

Nowe firmy pożyczkoweRynek pozabankowych usług finansowych rozwija w naszym kraju bardzo prężnie. Stabilny wzrost obrotów zawdzięcza ciągłemu popytowi na szybkie pożyczki. Korzystamy z nich coraz częściej i coraz chętniej. W związku z tym co roku pojawia się sporo nowych marek pożyczkowych, kuszących klientów coraz to atrakcyjniejszymi ofertami pożyczkowymi. Gros klientów co kilka miesięcy szuka nowych firm, by móc sprawdzić ich ofertę i pożyczać za darmo. Sprawdźmy więc opinię i ofertę nowych graczy w ofercie pożyczki poza bankiem.

Dlaczego warto szukać nowych firm?

Jeśli pożyczamy rzadko tak naprawdę nie ma to znaczenia. Inaczej jest w przypadku osób, które często korzystają z usług branży pożyczkowej. Chodzi oczywiście o możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki za darmo. Jeśli będziemy korzystać z ofert różnych firm, za każdym razem możemy dostawać gotówkę, nie ponosząc żadnych kosztów.
Wiąże się z tym także inna korzyść. Nowe firmy wchodzące na rynek często mają atrakcyjne propozycje. Muszą się przecież przebić z ofertą na przesyconym rynku pożyczkowym. Aby przekonać do siebie klientów, często luzują politykę scoringową. W praktyce oznacza to, że w takiej nowej firmie łatwiej dostać pożyczkę.
Przyjrzymy się kilku nowym graczom na polskim rynku pożyczkowym.

Finbo

Ta marka pożyczkowa działa już wprawdzie od około roku, ale warto wspomnieć o niej w naszym zestawieniu. Dlaczego? Jeśli chodzi o Finbo, opinie w znakomitej większości są pozytywne. Firma udziela szybkich pożyczek na kwotę od 200 zł do maksymalnie 5000 zł. Pożyczkę możemy zaciągnąć na czas od 1 do 30 dni. W przypadku Finbo nie możemy niestety skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo. Każde zobowiązanie wiąże się tu z kosztami. Warto jednak rozważyć skorzystanie z ich oferty, ponieważ przyznawalność jest bardzo wysoka. Finbo nie analizuje aż tak wnikliwie naszej zdolności kredytowej.

123pozyczki.pl

Na stronie 123pozyczki możemy pożyczyć nawet 20 000 zł. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł. Limit pierwszej pożyczki to 1900 zł. Po dokonaniu spłaty nasze możliwości rosną - ażde kolejne spłacone zobowiązanie podnosi dostępną kwotę - do 5 000 zł, 10 000 zł i wreszcie 20 000 zł. O pożyczkę możemy ubiegać się w całości przez internet. Co ważne, w przypadku tego pożyczkodawcy mamy możliwość otrzymania pierwszej pożyczki za darmo. Na zwrot pierwszego zobowiązania mamy 3 miesiące. Przy kolejnych pożyczkach czas ten wydłuża się do maksymalnie 24 miesięcy.

LEWpożyczka

Ta marka należąca do grupy Aventus udziela pożyczek na raty. Co ciekawe, nie musimy tu przedstawić żadnego zaświadczenia o dochodach. To sprawia, że przyznawalność jest naprawdę wysoka. Jeśli chodzi o zadowolenie klientów LEWpożyczka, opinie znalezione w internecie świadczą o tym, że jest to firma godna zaufania. Internauci doceniają przede wszystkim szybkość. Decyzję pożyczkową możemy poznać już w kilka minut. Pieniądze są przelewane w formie przelewów błyskawicznych. Ile możemy tu pożyczyć? Maksymalna kwota nie jest duża - to jedynie 2000 zł. Czas na spłatę zobowiązania to standardowe 30 dni.

Podoba Ci się?

161


Czytaj również: