Najlepsze pożyczki wrzesień 2019

Najlepsze pożyczki wrzesień 2019Wrzesień do to ten moment w roku, kiedy większość z nas ma sporo wydatków. Są to koszty związane nie tylko z nauką. Niektórzy wybierają się w tym czasie na kolejny rok studiów albo wysyłają dzieci do szkoły. Ale wrzesień to także okres, kiedy nasze budżety są wyczerpane latem i sezonem urlopowym. Wielu osobom przyda się w takiej sytuacji wsparcie w postaci chwilówki online albo produktu z dłuższym okresem spłaty, jakim jest pożyczka ratalna. To interesujące rozwiązanie tym bardziej, że końcówka roku również jest wymagająca finansowo. W końcu przed nami takie okazje jak Święta czy Sylwester. Sporo osób robi sobie także zimową przerwę i wylatuje do ciepłych krajów. Do tego dochodzi też konieczność zakupu nowej odzieży przed sezonem jesienno-zimowym. Warto mieć na uwadze te rzeczy, gdy będziemy planować swój budżet na nadchodzące miesiące. Jeśli planujecie uwzględnić w nich najlepsze rozwiązania pożyczkowe, poniżej garść słów o tych najciekawszych.

Lendon

Lendon to jedna z najdłużej działających i najchętniej wybieranych marek pożyczkowych w Polsce. Opinie o Lendon świadczą o tym, że mado czynienia z firmą rzetelną i dbającą o wygodę swoich klientów. Oferta tej firmy to szybka pożyczka online w kwocie od 200 do nawet 6000 zł. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku nowych klientów maksymalna kwota to 3000 zł. Tyle możemy też otrzymać w ramach oferty pierwsza pożyczka za darmo. Na spłatę możemy mieć od 5 do 45 dni. Jest to dobra propozycja dla osób, które potrzebują stosunkowo niedużej kwoty na krótki okres. A przy okazji chcą uniknąć kosztów. 

Via SMS

Via SMS to kolejny weteran polskiego świata pożyczek pozabankowych. Firma działa w naszym kraju już od lat i pomogła wielu Polakom, którzy wpadli w finansowe tarapaty. To pewne i sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy pragną wziąć swoją pierwszą pożyczkę. Minimum formalności łączy się tu ze sprawnością obsługi. Pożyczkę można otrzymać bardzo szybko. Na decyzję czeka się tylko kilka minut. Firma nie sprawdza również wszystkich baz informacji gospodarczej i może mieć ofertę także dla osób ze słabszą historią kredytową.

Pożyczyć możemy od 100 do 4000 zł. Maksymalna kwota pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów to z kolei 3000 zł. Czas spłaty w Via SMS wynosi od 7 do 30 dni. 

Hapi Pożyczki

Jeśli szukamy gotówki na dłużej, warto zainteresować się ofertą firmy Hapi Pożyczki. To także doświadczony gracz polskiego rynku pozabankowego, który od lat udziela pożyczek na raty. Hapi proponuje od 800 do nawet 25 000 zł. W przypadku pożyczki zaciągniętej na maksymalny możliwy okres, czyli 48 miesięcy, RRSO prezentowane na stronie pożyczkodawcy wynosi niecałe 10%. Najkrótszy czas, na jaki możemy zaciągnąć zobowiązanie to 3 miesiące. W takim przypadku RRSO wyniesie mniej niż 8%.

Firma wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych klientów. Jednym z udogodnień jest możliwość rozpoczęcia spłaty pożyczki dopiero za 2 miesiące od jej zaciągnięcia. Pożyczkę można wziąć przez internet. Po wypełnieniu formularza na stronie Hapi, otrzymamy telefon od konsultanta firmy w celu potwierdzenia naszych danych. Jeśli wszystko będzie ok i decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, pieniądze trafią niezwłocznie na nasze konto bankowe.

Podoba Ci się?

53


Czytaj również: