Najlepsze pożyczki ratalne - ratalne marzec 2019

Myśląc o pożyczce na raty większość z nas najpierw sprawdza ofertę bankową. Coraz częściej jednak formalności przytłaczają, a oferty kredytów nie odpowiadają naszym potrzebom. Właśnie wtedy warto pomyśleć o pozabankowej pożyczce ratalnej. To rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą pożyczać w banku lub którym bank takiej pożyczki odmówił. Koszty pożyczek poza bankiem są wprawdzie wyższe, ale znacznie łatwiej jest je dostać. Przyjrzyjmy się warunkom najbardziej popularnych obecnie ofert dostępnych poza bankiem na raty.

march 2019

Hapi Pożyczki

Ta marka już od kilku lat działa z powodzeniem na polskim rynku. Cieszy się sporym zaufaniem klientów, o czym świadczą pozytywne opinie, jakie możemy znaleźć w internecie. Hapi Pożyczki to przede wszystkim produkty ratalne dla osób, które potrzebują większej gotówki na dłuższy okres. Można tu pożyczyć do 25 000 zł na okres maksymalnie 48 miesięcy. Przy maksymalnej kwocie rozłożonej na 2 lata RRSO pożyczki wynosi 9,72%, a nasza miesięczna rata to nieco ponad 625 zł. Tak niskie oprocentowanie sprawia, że pożyczka ratalna w tej firmie to zdecydowany numer jeden. Do skorzystania z jej usług zachęca również nowoczesna witryna oraz profesjonalna obsługa klienta.

Zaplo.pl

To kolejna ciekawa oferta w branży pożyczek pozabankowych. Często wybierana dzięki niskiemu oprocentowaniu i przyzwoitej przyznawalności. Żeby złożyć wniosek o pożyczkę w Zaplo wystarczy zarejestrować się na ich witrynie i potwierdzić dane osobowe za pomocą przelewu. Marka słynie z szybkiej weryfikacji klientów oraz braku zbędnych formalności. W Zaplo pożyczymy od 1000 do nawet 10 tysięcy złotych na maksymalnie 3 lata. Jest to jeden z najdłuższych okresów kredytowania dostępny dziś na polskim rynku. Jeśli chodzi o koszty w standardzie za pożyczkę rzędu 5 tysięcy zł przez 36 miesięcy płacimy dodatkowo prawie 3 tysiące złotych.

SuperGrosz

Ta rodzima marka od kilku lat zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych przez internet. Ich koszty są konkurencyjne a maksymalny okres kredytowania to nawet 48 miesięcy to jak dużo gotówki jest nam w stanie pożyczyć tam marka zależy bezpośrednio od naszej sytuacji finansowej. Ocena naszej zdolności wpływa również na dostępny okres pożyczkowy. Standardowo nowy klient może pożyczyć w SuperGroszu średnio 5 tysięcy złotych na okres 10 miesięcy. Nasze limity wzrastają po każdej terminowej spłacie. Rzetelny klient powracający może też liczyć na promocję i znaczące obniżki oprocentowanie swojej pożyczki ratalnej. Dzięki tym atutom omawiana marka jest dziś jedną z trzech najchętniej wybieranych firm pożyczkowych udzielających kredytów ratalnych. Pochlebne opinie o marce SuperGrosz zamieszczane przez klientów w internecie znają się to tylko potwierdzać.

Podoba Ci się?

66


Czytaj również: