Najlepsze pożyczki grudzień 2019

Najlepsze pożyczki grudzień 2019  Grudzień to miesiąc intensywnych świątecznych zakupów. Polacy na grudniowe prezenty wydają od 500 do nawet trzech tysięcy złotych. Część konsumentów na ten szczególny okres robi oszczędności cały rok. Inni skrupulatnie śledzą jesienne wyprzedaże i robią zakupy sporo wcześniej. Bez względu na to jak planujemy świąteczne wydatki i jak bogata jest nasza choinka w grudniu tradycyjnie wydajemy więcej. Ponieważ nie wszyscy radzą sobie z regularnym oszczędzaniem dla części z nas prostym i praktycznym rozwiązaniem budżetowych problemów jest szybka pożyczka przez internet. Oto ranking najlepszych ofert chwilówkowych w grudniu.

Szybka gotowka

To marka od kilku lat znana w polskiej branży pożyczek pozabankowych. Cieszy się niesłabnącą popularnością i zaufaniem wśród klientów dzięki jasnym zasadom pożyczkowym i intuicyjnej stronie. Wpisując w przeglądarkę hasło szybka gotówka opinie  możemy sprawdzić, co o tej marce myślą internauci. Marka cieszy się wśród nich popularnością ze względu na elastyczne podejście do klienta i wysoką przyznawalność. Wypełniając wniosek w Szybkiej Gotówce możemy liczyć na pożyczkę od 100 do 6000 zł na maksymalnie 65 dni.

ViaSms

To kolejna marka, którą możemy kojarzyć z reklam telewizyjnych. Korzystając z usług tej firmy możemy liczyć na maksymalnie 1500 zł bez dodatkowych kosztów przy terminowej spłacie. Okres kredytowania to maksymalnie dwa miesiące. Składając wniosek pożyczkowy sami decydujemy ile i na jak długo chcemy otrzymać pożyczkę. Marka ViaSms do każdego ze swoich klientów podchodzi indywidualnie. Dobre opinie o firmie dotyczą między innymi niskich kosztów monitów. Firma jest też elastyczna jeśli chodzi o podejście do opóźnień w spłatach pożyczek.

Gotówka NonStop

Pożyczka Gotówka NonStop to szansa nawet na 3000 zł Standardowo marka ta ma w swojej ofercie również darmową pożyczkę dla nowych klientów. To, co wyróżnia tę markę to jeden z najdłuższych okresów kredytowania. Powyżej 1000 zł możemy tu pożyczyć na nawet 45 dni. Pożyczkę możemy w ten sposób otrzymać nawet tego samego dnia. Weryfikacja danych trwa tu dosłownie kilka minut. Klienci chwalą sobie zarówno szybkie i uproszczone procedury jak i indywidualne podejście do klienta. Ogromnym plusem jest też wysoka przyznawalność pożyczek.

Lendon

W Lendonie możemy pożyczyć już 100 zł na minimum 5 dni. Nowi klienci bez dodatkowych kosztów mogą jednak wnioskować nawet o 3000 zł, a na spłatę zobowiązania będą mieli nawet 45 dni. Lendon to sprawdzony i znany pożyczkodawca, który od lat cieszy się zaufaniem polskich klientów. Jego atutami są atrakcyjne programy lojalnościowe oraz promocje obejmujące na przykład darmowe ubezpieczenie pożyczki o większych sumach. Strona Lendon jest prosta przejrzysta i intuicyjna, a warunki pożyczki możemy sprawdzić jeszcze przed złożeniem wniosku.

Super Tysiak

Ta stosunkowo nowa marka na polskim rynku zdobywa dopiero rzeszę nowych klientów. Tu również możemy liczyć na darmową pożyczkę do 3000 zł. Jeśli spłacimy zobowiązanie na czas oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych. Na spłatę zobowiązania mamy maksymalnie 45 dni. Wniosek składamy samodzielnie logując się na stronie pożyczkodawcy. Decyzje otrzymujemy nawet kwadrans po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych. Ogromnym atutem tej nowej marki pożyczkowej jest wysoka przyznawalność chwilówek oraz elastyczne dopasowane do klienta zasady kredytowania.

Podoba Ci się?

286


Czytaj również: