Najlepsze oferty chwilówek – wrzesień 2017

Prezentujemy 5 najciekawszych propozycji pożyczkowych z oferty firm pozabankowych we wrześniu. Przeanalizowaliśmy sytuację na rynku i wybraliśmy dla was najbezpieczniejsze, najatrakcyjniejsze i najtańsze okazje. Poniższa piątka jest zdecydowanie warta uwagi, jeśli potrzebujecie pieniędzy na szybko, niezależnie od tego, na jaki cel.

Najlepsze oferty chwilówek – wrzesień 2017

SmartPożyczka – mądry wybór

Propozycję tej firmy uznaliśmy za najatrakcyjniejszą na rynku w ostatnim okresie. Otrzymanie tutaj chwilówki jest łatwe, szybkie i wygodne. Co ważne pożyczkodawca działa nie tylko w Polsce, ale również w krajach takich jak Litwa, Łotwa czy Czechy. Świadczy to o tym, że jego oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. A sama firma ma odpowiednie doświadczenie, żeby zadbać o nasze zadowolenie.

Żeby ubiegać się o ranking pożyczek online musimy mieścić się w przedziale wiekowym 21-70 lat, posiadać aktualne zatrudnienie i nie być notowanym w rejestrze dłużników. Kwota pożyczki to od 200 do aż 3000 zł. Pieniądze możemy pożyczyć maksymalnie na 30 dni. Jeśli interesuje nas oferta pierwszej pożyczki za darmo, również tu możemy skorzystać z takiego rozwiązania. W taki sposób możemy dostać do 1000 zł. Warto wspomnieć też o możliwości refinansowania pożyczki, co może być dobrym rozwiązaniem, jeśli mamy problem ze spłatą bieżącego zobowiązania.

Na podium – Wonga i Moneyman

Te dwie oferty także w naszym odczuciu są warte zainteresowania. Wonga opinie wdarła się przebojem na polski rynek między innymi dzięki agresywnej i skutecznej kampanii reklamowej w telewizji i internecie. Co ważne sprostała wymogom rynku i odpowiedziała na potrzeby wymagających klientów, o czym świadczą liczne nagrody przyznane temu pożyczkodawcy. Dla wielu osób dobrą informacją będzie fakt, że aby otrzymać tu pożyczkę, nie musimy przedstawić żadnego zaświadczenie o zarobkach ani innych poręczeń. Przeszkodą nie będzie też posiadanie zadłużenia w innej firmie. Mimo tak liberalnego podejścia, pamiętajmy jednak, że Wonga sprawdzi naszą historię kredytową. Na jakie pieniądze możemy liczyć? Nawet do 10 000 zł. Co ciekawe, możemy wybrać spłatę jednorazową lub opcję z ratami. Przejrzysty kalkulator na stronie pomoże nam wybrać właściwą opcję, a wszystkie koszty zobaczymy od razu na stronie.

Money man opinie to mniej znana firma na polskim rynku, ale nie mniej warta uwagi. Działa nie tylko w Polsce i ma duże doświadczenie w udzielaniu pożyczek na krótki termin. Żeby ubiegać się o pieniądze, musimy mieć ukończone 18 lat. Nie możemy też znajdować się w rejestrze dłużników. Firma nie wymaga jednak przedstawienia zaświadczeń o zarobkach. W Moneyman możemy pożyczyć do 5000 zł na okres od 5 dni do aż pół roku. Przy czym dzienne oprocentowanie w zależności od oferty waha się od 0,2% do 0,91%. To dość oryginalna oferta jeśli chodzi o nasz rynek i jeśli potrzebujemy pożyczki długoterminowe, możemy ją tu otrzymać na preferencyjnych warunkach.

Nasz ranking zamykają dwie firmy prezentujące równie ciekawe oferty. Miejsce czwarte to Filarum opinie, solidna firma, od której pożyczymy do 4000 zł (pierwsza pożyczki za darmo do 1000 zł). Piąte miejsce należy do Zaplo opinie, firmy należącej do 4finance Group, silnej Grupy Kapitałowej, działającej 2 kilkunastu krajach. Możemy tu pożyczyć do 10 000 zł na okres do 24 miesięcy.

Podoba Ci się?

347


Czytaj również: