Najlepsze darmowe pożyczki – październik 2017

Wiele firm pozabankowych oferuje nowym klientom darmowe pożyczki krótkoterminowe. Jest to świetna okazja na podratowanie domowego budżetu bez dodatkowych kosztów. Rzetelni klienci mogą w ten sposób pożyczyć nawet kilka tysięcy złotych, oddając dokładnie tyle, ile wzięli. Oto lista najlepszych darmowych pożyczek dostępnych w październiku tego roku. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z chwilówek, warto rozważyć którąś z tych opcji.

Najlepsze darmowe pożyczki – październik 2017

Smart Pożyczka

U tego pożyczkodawcy możemy otrzymać do 3000 zł za darmo. Okres spłaty jest w tym przypadku standardowy – to maksymalnie 30 dni. Firma działa już od jakiegoś czasu na europejskich rynkach finansowych, nie tylko w Polsce, ale i na Litwie, Łotwie czy w Czechach. Aby skorzystać z oferty musimy mieć więcej niż 21 lat i mniej niż 70. Standardowo wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz zatrudnienia. Pożyczkodawca sprawdza także, czy nie zostaliśmy wpisani do rejestru dłużników. Warto zwrócić uwagę na kilka udogodnień dostępnych w ofercie tej firmy. Po zaciągnięciu pożyczki mamy możliwość negocjacji daty jej spłaty, co może okazać się bardzo pomocne w przypadku wystąpienia problemów ze spłatą. Do dyspozycji mamy też refinansowanie pożyczki. Oprócz tego dla stałych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty. Dzięki temu Smart Pożyczka to solidna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybkość. A przy tym koszty kolejnych pożyczek nie są duże.

Filarum

Filarum oferuje jedynie 1000 zł w przypadku pierwszej pożyczki bez dodatkowych kosztów. Jednak zdecydowaliśmy się uwzględnić ją w naszym zestawieniu. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które potrzebują akurat takiej sumy. Firma działa w Polsce już od wielu lat. Aby ubiegać się o pieniądze musimy mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 76 lat. Oprócz polskiego obywatelstwa wymagane jest również posiadanie stałego zameldowania na terenie naszego kraju. Pożyczkodawca zwraca także uwagę na naszą historię kredytową. Wniosek możemy w łatwy sposób złożyć przez stronę. Decyzję poznamy w ciągu kilkunastu minut, a pieniądze mogą trafić na nasze konto jeszcze tego samego dnia.

Vivus

Zdecydowanie warto zainteresować się propozycją tego pożyczkodawcy. W tym przypadku możemy liczyć na aż 3000 złotych bez dodatkowych kosztów. Pieniądze możemy pożyczyć na maksymalnie 30 dni. Warto jednak zauważyć, że firma podaje od razu koszt przedłużenia takiej pożyczki. Wydłużenie czasu spłaty dla kwoty 3000 zł o tydzień kosztuje 324 zł, a o kolejne 30 dni – 399 zł. Nie jest to mało, ale dobrze, że firma daje taką możliwość.

Aby złożyć wniosek wystarczy posiadać ważny dowód osobisty, telefon komórkowy, a także konto w banku. Ważne jest też posiadanie miejsca zamieszkania na terenie kraju oraz wiek w przedziale 20-78 lat. Nie możemy też mieć aktywnej pożyczki w tej firmie, jeśli chcemy ubiegać się o kolejną.

Podoba Ci się?

404


Czytaj również: