Jak uzyskać mirkopożyczkę w Polsce? Wymagania firm

Uzyskanie mikropożyczki w Polsce jest znacznie łatwiejsze, niż kredytu bankowego. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Nie oznacza to jednak, że mikropożyczki wydają wszystkim z rzędu. Każda instytucja mikrofinansowa również ma swoje wymagania wobec kredytobiorców. Na czym one polegają?

Zazwyczaj na stronach internetowych wielu firm można znaleźć krótką listę wymagań wobec kredytobiorców. Jednak należy mieć na uwadze, że odpowiadanie obowiązkowym wymaganiom jeszcze nie gwarantuje zatwierdzenia kredytu. Firmy zawsze zwracają uwagę na szereg innych czynników, o których nie zawsze są gotowe opowiadać.

Na przykład, na stronie internetowej kredito24 opinie podkreśla się, że firma nie ma z góry określonych wymagań wobec kredytobiorców, jednak przy składaniu wniosku należy być obywatelem Polski w wieku powyżej 18 lat, a także mieć telefon komórkowy, znać numer swojego konta bankowego.

W firmie Moneyman opinie wśród wymagań wobec kredytobiorców wskazują posiadanie obywatelstwa polskiego. Wiek kredytobiorcy musi być powyżej 18 lat. Kredytobiorca nie powinien znajdować się w rejestrze dłużników. 

Kredytobiorcy, którzy chcą ubiegać się o pożyczki w net credit opinie, muszą mieszkać na stałe i pracować w Polsce. Muszą również posiadać stały dochód i nie powinni mieć żadnych opóźnień w spłacie bieżących lub poprzednich zadłużeń. Także należy mieć numer telefonu. Dozwolony wiek kredytobiorców wacha się w przedziale 20-70 lat.

lime kredyt opinie informuje, że w celu uzyskania kredytu kredytobiorcy muszą mieć dowód osobisty Rzeczypospolitej Polskiej, konto w polskim banku z dostępem do internetu. Wiek kredytobiorców zaczyna się od 18 lat.

Aby uzyskać pożyczkę w Vivus opinie, kredytobiorca musi być w wieku 20-78 lat, mieć obywatelstwo Polski. W firmie jest mile widziany pozytywny ranking kredytowy pożyczkobiorcy. Klient powinien mieć możliwość wykonywać wzięte na siebie zobowiązania, a także nie mieć zaległości w stosunku do danej instytucji.

Jak widać, najczęściej podstawowe wymagania firm dotyczą wieku kredytobiorcy, jego obywatelstwa. Jednak wielu uczestników rynku zwrócą swoją uwagę na to, jak kredytobiorca wcześniej obsługiwał swoje zadłużenia i czy posiada dziś dochody niezbędne dla spłaty zaciągniętej mikropożyczki. Nie warto zapominać o tych szczegółach przy składaniu wniosku. 

Podoba Ci się?

1078


Czytaj również: