Gdzie można dostać darmową pożyczkę w Polsce?

Dziś niektóre firmy oferują swoim nowym kredytobiorcom uzyskanie pożyczki z oprocentowaniem 0%. Kredytobiorcy zwracają tyle pieniędzy, ile wzięli, bez żadnych prowizji i procentów. Gdzie dają darmowe pożyczki i na jakich warunkach?

Dla firm darmowe pożyczki — to dobry sposób na przyciąganie nowych klientów. Z reguły pożyczki z oprocentowaniem 0% dają tym kredytobiorcom, którzy biorą pieniądze w tej firmie po raz pierwszy.

Kredytobiorcom darmowe pożyczki pozwalają dokładnie zapoznać się z obsługą nowej firmy, poczuć wszystkie zalety i, oczywiście,uzyskać szybkie pieniądze bez nadpłaty.

Zaciągnąć darmowe pożyczki można w firmie Money man opinie. Pierwsza pożyczka jest dostępna za darmo na kwotę od 100 do 1000 zł. Wziąć pieniądze można na okres do 30 dni. Główny warunk do kredytobiorcy — spłacenie pożyczonych pieniędzy na czas, bez spóźnień.

W firmie smart pożyczka opinie klienci mogą również dostać darmowe pożyczki na kwotę do 1000 zł na okres 10-30 dni. Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy biorą swój pierwszy kredyt w firmie. Kredytobiorcy nie muszą płacić żadnych odsetek i prowizji.

W firmie Vivus opinie kredytobiorcy mają możliwość dostać kwotę do 1600 zł za darmo. Wziąć pieniądze można na okres do 30 dni. Żadnych dodatkowych opłat lub wydatków, jak obiecuje firma, kredytobiorcy nie ponoszą.

Darmowe pożyczki na kwotę do 1500 zł klienci mogą uzyskać w firmie pozyczkomat opinie. Okres pożyczki 7–35 dni. W firmie Lendon można również znaleźć pożyczki z oprocentowaniem 0%, do kwoty wynoszącej 1500 zł. Okres pożyczki wynosi od 5 do 30 dni.

Bezpłatny kredyt może zostać podstawą dla długotrwałej współpracy kredytobiorcy i firmy. Im więcej kredytobiorca wypożycza w jednej firmie, tym lepsze warunki mu gotowi zaoferować. Stali klienci otrzymują pożyczki w atrakcyjnych cenach, na dłuższy okres, na większą kwotę.

Podoba Ci się?

352


Czytaj również: