Gdzie najszybciej dostaniesz gotówkę? 5 firm pożyczkowych

Myśląc o pieniądzach spoza banku, liczymy przede wszystkim na minimum formalności i gotówkę szybko pojawiającą się na naszym koncie. Firmy pożyczkowe w reklamach często podkreślają, że właśnie u nich można dostać szybki przelew środków z przyznanej pożyczki. Zobaczmy, które z firm z sektora pozabankowego robią to najszybciej.

Gdzie najszybciej dostaniesz gotówkę? 5 firm pożyczkowych

Przede wszystkim o tym, w jakim czasie gotówka pojawi się na naszym koncie, decyduje nie tylko to, kiedy pieniądze wyjdą od pożyczkodawcy. Sami mamy na to spory wpływ. Jeśli zależy nam na gotówce jeszcze tego samego dnia, postarajmy się złożyć wniosek przed południem. Tak, aby weryfikacja i przyznanie środków odbyły się jak najszybciej. Dzięki temu szansa na błyskawiczny przelew rośnie. Drugim czynnikiem, który wpływa na szybkość transakcji, jest konto bankowe. Istotne jest to, w jakim banku je posiadamy. Jeśli jest to ten sam bank, w jakim rachunek ma pożyczkodawca, gotówka może znaleźć się u nas w dosłownie kilka minut. Wielu wnioskodawców zapomina o tych szczegółach, powodując tym samym opóźnienia w otrzymaniu gotówki.

5 najszybszych firm

Zdecydowanym faworytem wśród firm oferujących chwilówki online jest Lendon. Od dawna cieszy się on niesłabnącym zaufaniem klientów. Zawdzięcza to szybkiej i nieskomplikowanej weryfikacji wniosków oraz ekspresowym przelewom. Można w niej pożyczyć od 100 do 2500 zł na okres od 5 do 45 dni. Firma ta oferuje oczywiście promocyjną pożyczkę dla nowych klientów w wysokości 2500 zł bez dodatkowych kosztów.

Na drugim miejscu znalazła się firma NetCredit. Również w tym przypadku obietnice szybkiego przelewu nie są puste. Cała procedura pożyczkowa może u nich zamknąć się w przeciągu godziny. Oznacza to, że składając wniosek odpowiednio wcześnie przy pozytywnej weryfikacji otrzymamy gotówkę jeszcze tego samego dnia. W NetCredit możemy pożyczyć od 300 zł do 5000 zł na maksymalnie 30 dni. Jako nowy klient możemy tam otrzymać nawet 3000 zł bez dodatkowych opłat.

Następną firmą na naszej liście jest Filarum - jedna z najpopularniejszych marek na rynku pozabankowym. Można w niej swobodnie składać wnioski online, a za pierwszym razem pożyczyć do 1000 zł za darmo. Opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że pożyczka wpłynie na nasze konto naprawdę szybko.

Czwarte miejsce zajmuje firma Vivus, która może poszczycić się nie tylko szybkimi przelewami, ale też ofertą darmowej pożyczki do 3000 zł. Dużym atutem tej firmy są też stosunkowo niskie koszty przesunięcia terminu spłaty. Przy wspomnianych 3000 zł jest to 400 zł za kolejne 30 dni.

Piąte miejsce to firma Solven. Instytucja finansowa działająca z powodzeniem nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku usług finansowych. Można tu pożyczyć do 1000 zł jako nowy klient bez dodatkowych kosztów. Maksymalna kwota pożyczki online to aż 5000 zł na okres 30 dni.


Czytaj również: